Zgłoś nieaktualne dane

Informacje o szkole XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego są nieaktualne

Czy nieaktualne? Nazwa Obecne dane Dlaczego uważasz, że dane są nieaktualne
foto 1
opis foto 1
opis foto 2
foto 3
opis foto 3
opis foto 4
film
atuty szkoły/placówki (obiektu)Wyposażone w sprzęt komputerowy dwie pracownie, umożliwiające nauczanie podstaw informatyki, Dobrze wyposażone sekretariaty i biblioteki. Z każdym miesiącem poszerza się zakres komputeryzacji szkoły. XIX LO posiada własną halę sportową.
atuty szkoły/placówki (instytucji)Systematycznie rośnie liczba uczniów zainteresowanych nauką w LO. W okolicy Dębca "Dziewiętnastka" jest jedynym LO i to położenie szkoły decyduje, że uczy się tam najwięcej młodzieży z Dębca, Lubonia, Puszczykowa i Mosiny. W opinii uczniów i ich rodziców XIX LO jest szkołą bezpieczną i przyjazną.
znani absolwenci
osiągnięcia sportoweDrużyny reprezentujące szkołę z powodzeniem uczestniczą w rozgrywkach sportowych takich jak: Mistrzostwa Miasta Poznania – LICEALIADA, Liga Szkół Średnich Niezrzeszonych Miasta Poznania, Licealiada w piłce nożnej, Mistrzostwa Poznania w lekkiej atletyce.
osiągnięcia naukoweXIX LO zostało uhonorowane tytułem "Szkoła z klasą” Uczniowie biorą udział w olimpiadach przedmiotowych: Olimpiadzie Języka Niemieckiego, Olimpiadzie Wiedzy o krajach Unii Europejskiej, Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, Olimpiadzie Języka Angielskiego, Olimpiadzie Historycznej i Olimpiadzie Ekologicznej.
osiągnięcia kulturalne

Powered by Drupal - Modified by Danger4k