Ranking klas

Ranking klas według: Cykl kształcenia (lat)
Nr.KlasaSzkołaWartość
1AbakusI Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego3
2ColumbusI Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego3
3EuropaI Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego3
4MedicusI Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego3
5Omega gr.1I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego3
6Medicus francuski gr.1I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego3
71A MedialnaII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej 3
81B PolitechnicznaII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej 3
9 1C PrzyrodniczaII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej 3
10 1D AkademickaII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej 3
111E EuropejskaII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej 3
121F Pre-IBII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej 3
13Ia - PitagorasIII Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego3
14Ib - VespucciIII Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego3
15Ic - LinuxIII Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego3
16Id - NorwidIII Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego3
17Ie - ChrobryIII Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego3
18If - AvicennaIII Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego3
19Ig - LinneuszIII Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego3
201A humanistycznaIV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
211B ekonomicznaIV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
221C biologiczno-chemicznaIV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
231D informatycznaIV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
241E politechnicznaIV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
251F turystycznaIV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
261G medialnaIV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
271a - ekologicznaV Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej3
281b - teatralno-filmowaV Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej3
291c - biologiczno-chemicznaV Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej3
301d - dziennikarskaV Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej3
311e - politechnicznaV Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej3
321f - geograficzno-społeczna (integracyjna)V Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej3
331g - krajoznawczo-turystycznaV Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej3
341h - europejskaV Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej3
351i - informatycznaV Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej3
361a dziennikarskaVI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego3
371b humanistycznaVI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego3
381c matematycznaVI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego3
391d matematyczno-ekonomicznaVI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego3
401e medycznaVI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego3
411f przyrodniczaVI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego3
421g humanistycznaVI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego3
431h turystycznaVI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego3
441A humanistycznaVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki3
451B biologiczno-chemicznaVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki3
461C przyrodniczaVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki3
471D politechnicznaVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki3
481E dwujęzycznaVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki3
49Ia MatematycznaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza3
50Ib MatematycznaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza3
51Ic MatematycznaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza3
52Id Matematyczno-geograficznaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza3
53Ie Biologiczno-chemicznaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza3
54If Biologiczno-chemicznaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza3
55Ig HumanistycznaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza3
561A przyrodniczaIX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta3
571B mat-fizIX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta3
581C ekonomicznaIX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta3
591D turystycznaIX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta3
601E akademicka-humIX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta3
611F ekologicznaIX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta3
621A administracyjno-prawniczaX Liceum Ogólnokształcące im. Przemysła II w ZSO nr 83
631B informatyczno – politechniczna X Liceum Ogólnokształcące im. Przemysła II w ZSO nr 83
641C dyplomatyczno-konsularnaX Liceum Ogólnokształcące im. Przemysła II w ZSO nr 83
651D przyrodniczaX Liceum Ogólnokształcące im. Przemysła II w ZSO nr 83
661E humanistyczno-filmoznawczaX Liceum Ogólnokształcące im. Przemysła II w ZSO nr 83
671 F turystyczno-marketingowa X Liceum Ogólnokształcące im. Przemysła II w ZSO nr 83
681G dziennikarska X Liceum Ogólnokształcące im. Przemysła II w ZSO nr 83
691 biologiczno-chemicznaXI Liceum Ogólnokształcące im. J.W. Zembrzuskich3
701 lingwistycznaXI Liceum Ogólnokształcące im. J.W. Zembrzuskich3
711 "dialog kultur"XI Liceum Ogólnokształcące im. J.W. Zembrzuskich3
721 humanistycznaXI Liceum Ogólnokształcące im. J.W. Zembrzuskich3
731 matematyczna z elementami ekonomii i statystykiXI Liceum Ogólnokształcące im. J.W. Zembrzuskich3
741 "edukacja europejska"XI Liceum Ogólnokształcące im. J.W. Zembrzuskich3
751 wschodnioznawcza - "Polska-Wschód"XI Liceum Ogólnokształcące im. J.W. Zembrzuskich3
761a biol-geogXII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie3
771b humanistycznaXII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie3
781c historycznaXII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie3
791d biol-chemXII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie3
801e mat-fizXII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie3
811f geog-angXII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie3
821a humanistycznaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego 3
831b informatycznaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego 3
841c biologiczno-chemicznaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego 3
851d politologicznaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego 3
861e językowo-geograficznaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego 3
871L - Sportowa klasa lotniczaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego 3
881A humanistycznaXV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu3
891b mat-fizXV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu3
901c geograficznaXV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu3
911d biol-chemXV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu3
921LA biologiczno-geograficznaXVIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych3
931LB geograficzno-angielskaXVIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych3
941LC dziennikarsko-teatralnaXVIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych3
951 EuropaXIX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego3
961 Humanus PressXIX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego3
971 Humanus LexXIX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego3
981 Ti R (Turystyka i Rekreacja)XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego3
991 GEO (geograficzno-informatyczna)XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego3
1001a teatralnaXX Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego3
1011b dziennikarskaXX Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego3
1021c teatralno-filmowaXX Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego3
1031d teatralnaXX Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego3
1041e policyjnaXX Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego3
1051f sportowaXX Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego3
1061 OB językowaXXI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Andersa w Zespole Szkół Budownictwa Nr 13
1071 OC ogólnaXXI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Andersa w Zespole Szkół Budownictwa Nr 13
1081 OD humanistycznaXXI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Andersa w Zespole Szkół Budownictwa Nr 13
1091 L1 biol-chem XXII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Chemicznych3
1101L2 europejskaXXII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Chemicznych3
1111L3 informatycznaXXII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Chemicznych3
1121L4 humanistycznaXXII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Chemicznych3
1131LOXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta3
1141 dziennikarskaXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka3
115IA teatralnaXXV Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej3
116IB dziennikarskaXXV Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej3
117IC matematyczno-informatycznaXXV Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej3
118ID europejsko-turystycznaXXV Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej3
119IE biologiczno-chemicznaXXV Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej3
1201A humanistycznaXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Zygalskiego3
1211B europejskaXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Zygalskiego3
1221C językowaXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Zygalskiego3
1231D sportowaXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Zygalskiego3
1241 aL humanistycznaXXVIII Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Chrobrego 3
1251 bL teatralnaXXVIII Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Chrobrego 3
1261 eL biznesowaXXVIII Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Chrobrego 3
1271 fL prawno-społecznaXXVIII Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Chrobrego 3
128O/1 bankowaXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
129O/3 policyjnaXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
130O/1 psychologiczno-pedagogicznaXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
131O/2 sportowo-obronnaXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej3
132I AwXXX Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela3
133I BwXXX Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela3
134CiXXX Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela3
1351 LO eko_turystyczna XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Michała Drzymały3
1361 a sportowa XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Michała Drzymały3
1371 bs piłkarska XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Michała Drzymały3
1381La filmowaXXXII Liceum Ogólnokształcące im. Hipolita Cegielskiego3
1391Lb euroinformatycznaXXXII Liceum Ogólnokształcące im. Hipolita Cegielskiego3
1401Lc politechnicznaXXXII Liceum Ogólnokształcące im. Hipolita Cegielskiego3
141I A geograficzno-informatycznaXXXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi 3
142I B bilogiczno-angielskaXXXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi 3
143I a "Arlekin"II Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu3
144I b "Civitas"II Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu3
145I c "Vita"II Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu3
146I d "Beta"II Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu3
147I e "Olimpia"II Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu3
148I f "Gea"II Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu3
149AI-matematyczno-informatycznaIII Liceum Ogólnokształcące w ZS1 w Swarzędzu3
150BH humanistyczno-dziennikarskaIII Liceum Ogólnokształcące w ZS1 w Swarzędzu3
151CS-sportowaIII Liceum Ogólnokształcące w ZS1 w Swarzędzu3
152DL-lotniczaIII Liceum Ogólnokształcące w ZS1 w Swarzędzu3
153ES-społecznaIII Liceum Ogólnokształcące w ZS1 w Swarzędzu3
154IA humanistycznaLiceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Kórniku 3
155IC ekonomicznaLiceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Kórniku 3
156IC przyrodniczaLiceum Ogólnokształcące im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Kórniku 3
1571E przyrodniczaLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie3
1581A sportowaLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie3
1591B humanistycznaLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie3
1601C ekonomicznaLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie3
1611D europejskaLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie3
1621A humanistycznaLiceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny 3
1631B humanistycznaLiceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny 3
1641C biologiczno-chemicznaLiceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny 3
1651D biologiczno-chemicznaLiceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny 3
1661E matematyczno-fizycznaLiceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny 3
1671F matematyczno-fizycznaLiceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny 3
1681G menedżerskaLiceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny 3
1691A humanistycznaLiceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym 3
1701B matematyczno-informatycznaLiceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym 3
1711C biologiczno-geograficznaLiceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym 3
1721a sportowaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego3
1731s1 kajakarskaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego3
1741A ogólnaLiceum Ogólnokształcące w ZS Pobiedziskach Letnisku3
1751B ogólnaLiceum Ogólnokształcące w ZS Pobiedziskach Letnisku3
1761A humanistyczno-dziennikarskaLiceum Ogólnokształcące w ZS w Bolechowie3
1771B przyrodniczo-ekologicznaLiceum Ogólnokształcące w ZS w Bolechowie3
1781D sportowo-obronnaLiceum Ogólnokształcące w ZS w Bolechowie3
1791s2 pływacko-siatkarskaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego3
1801s3 wioślarsko-koszykarskaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego3
1811s4 hokejowaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego3
1821s5 piłkarskaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego3
1831A humanistycznaLiceum Ogólnokształcące w ZS w Mosinie3
1841B matematycznaLiceum Ogólnokształcące w ZS w Mosinie3
1851C biol-chemLiceum Ogólnokształcące w ZS w Mosinie3
186Omega gr.2I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego0
187Medicus francuski gr.2I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego0
1881A humanistycznaLiceum Ogólnokształcące w Rokietnicy0

Powered by Drupal - Modified by Danger4k