Gimnazjalisto z III klasy!


SZUKASZ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ W POZNANIU LUB OKOLICY?

DOBRZE TRAFIŁEŚ!


Na naszej stronie – interaktywnych targach edukacyjnych on-line – znajdziesz ją bez problemu! Szybko i optymalnie – tak że się nie zawiedziesz!

KRYTERIA WYBORU:
 1. "CHCĘ"
  Przeglądaj i wybieraj WEDŁUG SWOICH PREFERENCJI licea ogólnokształcące, licea profilowane, technika lub ZSZ (zawsze możesz tego dokonać z lewego menu); przy tym najlepiej od razu ogranicz zakres wybieranych szkół za pomocą filtrów z I linii, a wybieranych klas – z II linii;
 2. "MOGĘ"
  Sprawdź hipotetycznie do których klas w poszczególnych szkołach MOŻESZ SIĘ DOSTAĆ w oparciu o swoje możliwości (uwzględniwszy twoje noty na jakie możesz liczyć i zeszłoroczne progi punktowe w szkołach);
 3. "POWINIENEM"
  W oparciu o nasz test 49 pytań – rozeznaj swoje ZAINTERESOWANIA i sprawdź do jakich szkół w związku z nimi powinieneś iść.

Ponieważ zarówno szkoły, jak i klasy opisywane są według tych samych pól – w każdym momencie, celem ułatwienia sobie wyboru, MOŻESZ TAKŻE:
 1. „dodać je do porównania” (do 3 szkół lub klas) i wtedy je porównywać,
 2. oglądać zestawienia rankingowe owych szkół czy klas według wartości opisujących je pól (np. liczby osób w szkole, średniej liczby punktów z matury podstawowej z matematyki, itp.) - wystarczy kliknąć nawias kwadratowy znajdujący się przy tego typu polu przy opisie szkoły czy klasy (nadto jego postać np [20/35] świadczy, że według tego kryterium owa szkoła czy klasa jest na 20 pozycji spośród 35 znajdujących się w naszej bazie).

Jeśli wybrana przez Ciebie szkoła (według kryterium CHCĘ lub POWINIENEM), w oparciu o kryterium MOGĘ, okaże się być jednak dla Ciebie nieosiągalna - łatwo możesz zmienić ten stan rzeczy, korzystając z organizowanych w soboty w Poznaniu kursów przygotowawczych. Dzięki nim bowiem:
 • zdobędziesz lepsze oceny na świadectwie
 • i więcej punktów na teście,
co zdecydowanie poprawi twoją pozycje w postępowaniu rekrutacyjnym!

Życzymy Ci udanego wyboru szkoły i sukcesu na egzaminie gimnazjalnym
Redakcja serwisu www.gdziepogimnazjum.poznan.pl

Powered by Drupal - Modified by Danger4k