Testy gimnazjalne

Tak jak na koniec podstawówki pisałeś "test szóstoklasisty", tak teraz przyjdzie Ci się zmierzyć z testami gimnazjalnymi. Jesteś coraz bardziej dorosły, stąd też coraz więcej się od Ciebie wymaga. To już nie jedno podejście, lecz 2 (niebawem 3), a do tego od wyniku zależy do jakiej szkoły ponadgimnazjalnej się dostaniesz ("tej wybranej, wymarzonej", czy "wprost przeciwnie"). Warto więc dobrze się do niego przygotować, aby potem móc go bardzo dobrze zdać.

Zobacz przydatne linki:

1) opis testu gimnazjalnego

2) Centrum Oświatowe PROMOTOR - firma prowadząca kursy przygotowawcze

3) dodatkowo - rankingi szkół ponadgimnazjalnych:

a) w naszym serwisie - wybierając np "licea ogólnokształcące", a następnie (przy niektórych polach) klikając na znaczek typu [5/23] (który świadczy o tym, że to akurat liceum jest na 5. pozycji z 23 zgromadzonych w naszym serwisie liceów) - tam znajdziesz ranking według danego tego kryterium wszystkich 23 znajdujących się u nas liceów

b) na zewnętrznym serwisie z zestawieniem rankingów z Gazety Wyborczej

4) jak również gimforum.pl - forum gimnazjalistów z Poznania i powiatu poznańskiego

Powered by Drupal - Modified by Danger4k